A’ dan Z’ye Dekorasyon..

Akıncı Halıcılık Ticaret Limitet Şirketi 1989 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Şirketimiz Samur ve Dinarsu duvardan duvara halı işiyle başlamıştır.

ÇAMSAN, YILDIZ ENTEGRE VE AGT firmalarının Laminant Parke ürünlerinin satışına başlamıştır. ( İstanbul bayisidir)

Ayrıca dünyanın önemli PVC zemin kaplama malzemeleri ve laminat parke ve üreticilerinden Tarkett ve Alman laminat perke üreticisi CLASSEN firmalarının Türkiye bayii satışlarını ve uygulamalarını yapmaktadır. Aynı zamanda Serfloor ve Dekorfloor PVC ürünlerinin Türkiye dağıtımcılığını yapmaktadır. Ayrıca ALTINSAR SARAR Kaymaz Keçe Taban Peluş yolluk ürünlerinin satışını yapmaktadır.

AKINCI HALICILIK şirketi kendine ait 400 m2 ‘ si kapalı alan üzerine faaliyet yürütmektedir. 3 adet araç ve personeli ile satış ve servis hizmeti vermektedir. Firmamız standart ürünler dışında ‘kontrat’ siparişler için ‘özel tarasım’ halı, lamint.pvc taleplerini de karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde hastane. ofis, camii, otel, mağaza gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek Halı-Pvc-Laminat Parke ürünleri bulunmaktadır. Şuan ise komple EV, OFİS ve İŞ YERİ DEKORASYON hizmetini bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla Yapı Dekorasyon konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Çalışmalarımız konut, villa, otel, kafe, bar, restoran, fırın, bina vb. tüm yapılarda iç mimari çalışmaların yanı sıra yenileme ve kişi ile mekana özel obje ve mobilya tasarımı yapmaktadır.