Laminat Parke

Lamine parke ağaç sektörünün yan ürünleri olan; kırpıntı ve talaştan üretilir. Yüksek ısılı işlemler altında yapıldığı için laminat parkelere göre nem ve suya daha dayanıklıdır ve ömür boyu keyifle kullanım olanağı tanır.

Banyo Dolabı

Banyo dolabı kolay kullanım ve uzun ömürlü olması en önemli noktadır. Uzun süreli bir kullanım için kesinlikle satın alacağınız banyo dolabı modelleri lake olmalıdır.

Laminat Doğal Ahşap Parke

Laminat parke sıkıştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır. Parke olarak değil, parke alt başlığında kullanılan güzel görünüşlü bir kaplama malzemesidir.

Pimapen/Adopen Pencere

Dayanıklı, aşınma ve neme karşı koyan, paslanmayan ve yangına karşı mükemmel bir yapıda üretilmiş elverişli olup analiz edilip test edilerek kullanıma sunulmuştur.

Seramik Granit Fayans

karolar ev içerisinde kullanılırsa aşınma derdi olmaz karoların mat olması büyük avantajdır. Kayma derdi olmadığı için güvenli kullanım sağlar.

Ahşap Kapı (AGT-AMERİKAN-LAKE)

Ahşap kapıların hammaddesi ağaç’tır.
ve bu ahşap kapılar içeri için ve dışarı için farklı yapılır.
ve güvenli kullanıma sahiptir.

MARANGOZHANE (Tüm Özel Tasarım Projeler)

Türlü ağaç işleri yapan yerlere marangozhane denir.
Marangozların hammaddesi ağaçtır ve çok büyük bir el işçiliği vardır. Keyifli kullanımlar sağlar.

Perde Çeşitleri (Jaluji/Stor Diket/Zebra)

Üretilen dikey vaziyete asılan iç mekanın gözükmesini engeleyip ışığın yoğunluğunu ayarlayan görüntüye denir.

Alçı, Boya ve Badana

Yaşam alanlarımızda tadilat işlerini yaparken boya ve badana işlemleri en önemli aşamalardan bir tanesidir. Alçı sıvama yaparken kusursuz bir şekilde yapılmadır.

İthal ve Yerli Duvar Kağıtları

İthal duvar kağıdı kullanabileceğiniz her alanda ithal duvar kağıdı kalitesinde yerli duvar kağıdını kullanmanız da mümkün.

Su, Doğalgaz ve Elektrik Tesisatı

Türkiye’de 90’lı yıllarda kullanımı yaygınlaşmaya başlayan doğalgaz, soğuk geçen kış mevsimleri için önemli bir çözüm oldu. Elektrik ve su tesisatı yapılırken projelerin çizim aşamasında mühendislerin birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Mutfak Dolabı

Bir mutfak dolabını kolayca takabilirsiniz. Mevcut alana bağlı kalarak, mutfak dolabını mutfak dışındaki istediğiniz bir yerede takabilirsiniz. Kullanımı kadar montajı da kolaydır.

Fawori Boya ve Malz.

Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır.

Nalbul / Hırdavat

Bir nalburda kilit, çivi bulabileceğiniz gibi kazma, kürek, keser, halat, tırmık gibi tabir doğruysa alelade ürünleri de bulabilirsiniz.